Tarptautinis
Development Centers
Kalbos

Nuoma skirta Wordpress programuotojas
in Lietuva

Per Rytų Europos širdyje

Todėl lengvai samdyti Wordpress programuotojas in Lietuva

Ieškoti ir išlaikant Wordpress programuotojas gali būti gana sudėtingas uždavinys kai kurių bendrovių. Ne mums, nors. Mes turime griežtą nuomos procesą tinkamai tikrinti pačioje mūsų Wordpress kūrėjams in Lietuva. Be to, mūsų teorinių bandymų talentų turi parodyti praktiška, ir hands-on Wordpress kūrimo patirtis.

WordPress yra nemokama ir atviro kodo turinio valdymo sistema (TVS), remiantis PHP ir MySQL. Tai galingas TVS, ir tikriausiai vienas iš labiausiai populiarus. Kūrėjai gali kurti savo temas, įskiepių ir nestandartinio laukus. Kai labai populiarus įskiepių yra WooCommerce, kuri yra atviro kodo elektroninės komercijos įskiepiai.

Nuoma skirta Wordpress programuotojas
Mes pradėjome su paprasta idėja

Aukštos paklausa Wordpress programuotojų

Faktai yra aiškus. Dėl aukštos kvalifikacijos talentus paklausa Wordpress Programavimo yra didesnė nei pasiūla. Jis sukuria milžinišką trūkumą rinkoje. Mūsų misija yra paprasta: medžioklė, nuoma, išlaikyti geriausius Wordpress programuotojai in Lietuva. Tai leidžia mūsų klientams visada išliks prieš kreivė.
Nuoma skirta Wordpress programuotojas
Per Rytų Europos širdyje

Per Rytų Europos širdyje

Kodėl Rytų Europa? ir kodėl Rumunija? Na, mes turėjome daug variantų mums. Tačiau mes nusprendėme eiti su Rumunija sukurti savo pirmąjį biurą. Mes manome, kad Rumunija turi daug privalumų, pavyzdžiui, talentų, greito interneto, ir bendrą gyvenimo kokybę, ir talentus, kurie yra naudojami bendrauti tobula anglų.

Nuoma skirta Wordpress programuotojas
Išlaikyti savo talentus laimingas

Išlaikyti savo talentus laimingas

Daugelis įmonių teigia, kad jie rūpinasi savo darbuotojais. Tik nedaugelis iš tikrųjų rūpintis. Tai tiesa. Mūsų verslas sukasi 100% aplink rasti ir išlaikyti talentus. Be talentų mes neturime verslą. Ne tik mes turime talentų, bet mūsų tikslas yra išlaikyti jas laimingas.

Nuoma skirta Wordpress programuotojas

FAQ

Ar yra kokių nors išankstinių įdarbinimo ar sutartinių išlaidų, kai samdo Wordpress kūrėjus su TE?

Taip. Mes reikalaujame pradinio įnašo, kuris bus taikomas kaip kreditas į jūsų pirmąją sąskaitą faktūrą, kai samdote savo Wordpress kūrėjams. Jei nuspręsite nejudėti, jūsų indėlis bus visiškai grąžintas.

Ar galiu pakeisti kitą šaltinį?

Taip. Nors mes griežtai apžiūrime savo išteklius, siekdami užtikrinti, kad jie atitiktų jūsų reikalavimus, mes suprantame, kad ne kiekvienas kūrėjas bus puikiai tinka kiekvienai bendrovei.

Kokius mokėjimo būdus jūs sutinkate?

Mes pirmiausia dirbame su ACH, banko laidais ir paprastai dirba su EUR, CHF, USD ir GBP. Dėl mažesnių sumų mes priimame visas pagrindines kredito korteles.

Kas turi Wordpress kūrėjų sukurtų darbų teisines teises?

Jūs, klientas. Mūsų komanda dirba tiesiogiai už jus ir mokant visą mokestį, jūsų nuosavybė yra visas TE, TE, gaminiai ir kodas, kuriuos gamina TE.

Kur yra jūsų Wordpress kūrėjai?

Visi mūsų Wordpress kūrėjai dirba iš vienos iš mūsų įrenginių Rytų Europoje. Tai yra garantuoti klientų nuosavybės kodo ir turinio IP, saugumą, žinias. Mes turime įrengimus daugumoje Rytų Europos, ypač Rumunijoje, Ukrainoje ir Balkanuose. Galite planuoti apsilankymą!

Kodėl neleidote Wordpress kūrėjams dirbti namuose ar nuotoliniu būdu?

Žinoma, kad TE yra griežtai saugus. Nuotolinis darbas ir laisvai samdomų vertėjų darbas puikiai tinka sąvokai, tačiau mūsų klientai, ypač Fortune 500 įmonės ir ypač vyriausybės, nori įsitikinti, kad jų Wordpress kūrėjų IP yra saugiai saugomas.

Kiek turėčiau biudžetą samdyti Wordpress kūrėją su komandos pratęsimu?

Mes nekonkuruojame dėl kainos, mes konkuruoja kokybe. Ši rinka yra didelė Wordpress kūrėjų paklausa, o Wordpress kūrėjai to nepakanka. Paprasta ekonomika, apie kurią tu galėsi pasakyti. Tai reiškia, kad kainos visame pasaulyje yra didelės, nepriklausomai nuo jų buvimo vietos. Mes naudojame jūsų Wordpress kūrėją tiesiogiai (jūsų vardu). Mes mokame visus įdarbinimo mokesčius ir užimtumo įmokas valstybei. Nesupraskite už jus. Jokių sudėtingų dokumentų ir administracinių rūpesčių neišnagrinėti.

Kas ketina valdyti mano Wordpress kūrėją?

Tu. Tai yra pagrindinis pranašumas jums ir mūsų Wordpress kūrėjams. Jūs dirbate tiesiogiai kartu. Štai kodėl mes paprastai leidžia savo klientams tiesiogiai valdyti savo Wordpress kūrėjams. Jūs žinote savo Wordpress paraišką geriau nei bet kuri kita. Paprašius, mes taip pat teikia projektų valdymą jūsų Wordpress kūrėjų vardu.

Ar mano Wordpress programuotojai gali dirbti iš mūsų biurų?

Taip. Pagal užsakymą galima įsigyti Wordpress kūrėjų darbuotojų. Visi TE kūrėjai turi galutinį sprendimą dėl perkėlimo, nes laimingi kūrėjai yra svarbiausias prioritetas. Visi gyvenimo patikslinimo ir perkėlimo mokesčiai yra perduodami klientui. Ši priemonė geriausiai tinka 3-6 mėnesiams. Klientui, norinčiam ilgalaikį persikraustymą vietoje, patariama TE iš anksto žinoti, kad galime samdyti konkrečius Wordpress kandidatus, ieškančius perkėlimo.

Ar tu darai QA? Ką apie CS?

Taip. Pagalvokite apie mus kaip apie savo komandos pratęsimą. Dėl QA mes atliekame nemokamą QA dūmų bandymą savo Wordpress programoje. Mes labai rekomenduojame paskirti specialų QA savo biudžete. CS taip pat turime turimų išteklių, kad atliktume jūsų Wordpress programos CS.

Kokius įrankius paprastai naudoja Team Extension?

Team Extension naudoja Git, GitHub, Jira, Slack for communication. Mes taip pat pakviečiame jus į mūsų Slack kanalą.

Mūsų kompanijoje mes naudojame specifinius įrankius. VPN ir tt Ar mano Wordpress kūrėjas taip pat gali juos naudoti?

Taip, galime / turėsime naudoti VPN, ir taip galėsite naudoti bet kokius įrankius, kuriuos jūsų įmonė šiuo metu naudoja, ir perduoti mums. Jei reikia mokymų, atkreipkite dėmesį į tai, kai mes atliekame jūsų Wordpress kūrėjų pristatymą. Galiausiai, jei licencijos reikalingos, įsitikinkite, kad įsigijote atitinkamos programinės įrangos licencijas kūrėjui.

Kaip pradėti? Kaip man samdyti mano Wordpress šaltinį?

Puiki naujiena! Tiesiog eik į https://teamextension.lt/get-started/lt. Tiesiog užpildykite formą ir vienas iš mūsų ekspertų parašys jums per 24-48 valandas, kad gautumėte paskyros sąranką.

Mane domina skaityti daugiau apie Wordpress!

Mes aktyviai rašome apie Wordpress plėtrą ir naujienas. Tiesiog eikite į mūsų tinklaraštį adresu https://teamextension.blog/?s=wordpress

Esu kvalifikuotas Wordpress kūrėjas, man yra įdomu dirbti su TE. Kur kreiptis?

Mes nuolat įdarbiname talentingus Wordpress kūrėjus, tiesiog eikite į https://teamextension.careers sužinoti apie mūsų atviras pozicijas.

2008

Established

+60

Aistringi komandos nariai

+36

Countries

7

Biurai

ISO 9001:2015

Certified
SAP PartnersSAP Partner
Team Extension CCER NarysCCER Narys
Team Extension ANIS NarysANIS Narys
Team Extension ISO 27001:2018 Certified OrganizationISO/CEI 27001:2018
Team Extension ISO 9001:2015 Certified OrganizationISO 9001:2015
Pasirengęs imtis savo verslą į naujas aukštumas?

Pasirengęs imtis savo verslą į naujas aukštumas?

Nuoma geriausius Wordpress kūrėjams, inžinieriams, programuotojams, programuotojams, architektams ir konsultantai. Fortune 500 ir start-ups pasirenka Team extension Wordpress kūrėjams savo misijai svarbius programinės įrangos projektus
PradėtiKaip tai veikia?